01 Sep

Putarima stiže 2.500 muških i ženskih pantalona, 6.250 polo majica i 1.250 jakni

  • 01. Sep 2021
  • Javne nabavke
  • Blic Srbija
JP Putevi Srbije raspisalo je tender za nabavku novih radnih uniformi za zaposlene na poslovima naplate putarine.

Tenderom je predviđena nabavka 2.500 muških i ženskih pantalona, 6.250 polo majica sa kratkim i dugim rukavima. Takođe, planirana je i nabavka 1.250 jakni.

Vrednost nabavke je 20,8 miliona dinara, a rok za podnošenje ponuda je 24. septembar 2021. godine.